Krwiodawstwo

Kompleksowe rozwiązania
dla krwiodawstwa

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla Centrów Krwiodawstwa. Wdrażamy kompleksowe projekty
automatyzacji mroźni do przechowywania osocza krwi, roboty do zgrzewania i etykietowania drenów KKCz,
systemy monitoringu temperatury oraz rozwiązania do transportu krwi i jej składników.

Automatyzacja
magazynowania

Automatyczne magazyny osocza są rozwiązaniem unikalnym na skalę światową. Ich stosowanie zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni i przeprowadzanie operacji magazynowych z ograniczonym udziałem lub bez udziału człowieka, co sprawdza się w placówkach zajmujących się krwiodawstwem i krwiolecznictwem.

Automatyzacja magazynowa

Robot do zgrzewania i etykietowania drenów TER 2.0

Robot TER 2.0 to nowoczesne urządzenie stworzone specjalnie  z myślą o centrach krwiodawstwa i krwiolecznictwa, które dzięki zaawansowanej technologii umożliwia automatyczne etykietowanie  i zgrzewanie drenów. Proces trwa do 30 sekund co pozwala zwiększyć wydajność pracy nawet sześciokrotnie.

Systemy transportu

Pojemniki transportowe M2Mbox basic i M2Mbox smart wyposażone w funkcje chłodzenia i grzania przeznaczone  są do transportu krwi pełnej, osocza i pozostałych preparatów krwiopochodnych.

ratownik medyczny
Monitoring Temperatur

Monitoring temperatur

Do codziennej kontroli temperatury w urządzeniach chłodniczych, pomieszczeniach i pojazdach oferujemy usługę dostępu do platformy internetowej Monitor M2M. Korzystanie  z udostępnianej aplikacji umożliwia dokumentowanie prawidłowości przechowywania krwi i preparatów krwiopochodnych.

Szukasz rozwiązania
dla siebie?

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy
dla Ciebie ofertę indywidualną.