Branże

pielęgniarka przetacza krew

Krwiodawstwo

Oferta dla placówek krwiodawstwa i krwiolecznictwa obejmuje m.in. nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyzacji magazynowania osocza, urządzenia umożliwiające usprawnienie procesu przygotowania pojemników KKCz (Koncentratu Krwinek Czerwonych), a także pojemniki transportowe do przewozu krwi i preparatów krwiopochodnych.

logo cool systems

Farmacja

Dla branży farmaceutycznej oferujemy autorski system monitorowania warunków przechowywania leków i szczepionek –  MonitorM2M. Monitoring zapewnia bieżącą kontrolę stanu temperatury i wilgotności zarówno w procesie produkcji, podczas transportu, jak również podczas przechowywania w hurtowniach farmaceutycznych i aptekach.

farmaceuci w fartuchach przeglądają leki
zdjęcie lekarza w fartuchu

Placówki medyczne

Firma M2M Team jest dostawcą innowacyjnego systemu lokalizacji pacjentów oraz urządzeń medycznych. Nasza oferta dla placówek szpitalnych i przychodni obejmuje również systemy monitorowania przechowywania jak i pojemniki transportowe do przewozu krwi, organów czy próbek laboratoryjnych.

Dla firm

Oferujemy indywidualne rozwiązania technologiczne z zakresu automatyzacji magazynowania oraz integracji robotów i ludzi zwiększające efektywność i bezpieczeństwo pracy.

człowiek w kasku budowlanym