Monitoring Temperatury

znaczek

Monitoring temperatury – platforma monitorM2M jest nowoczesnym i uniwersalnym narzędziem z rodziny IoT (Internet of Things), umożliwiającym podgląd danych pochodzących z różnego rodzaju urządzeń w czasie rzeczywistym. Zaszyte w niej algorytmy na bieżąco przetwarzają i analizują miliony rekordów w celu dostarczenia nam gotowych raportów, alarmów czy wniosków wyręczając nas w ciągłej i żmudnej pracy.

Zalety naszej aplikacji – Monitoring temperatury

Uniwersalność  naszej aplikacji do monitoringu temperatury, umożliwia współpracę ze wszelkiego rodzaju urządzeniami począwszy od prostych sensorów skończywszy na reaktorach biologicznych, czy automatyce przemysłowej. W ramach strategii ciągłego rozwoju sukcesywnie wzbogacamy ofertę gotowych do użycia sensorów współpracujących z monitorM2M, dzięki czemu wdrożenie systemu pomiarów temperatury, wilgotności czy ciśnienia jeszcze nigdy nie było takie szybkie i proste.

monitoring temperatury

Interfejsy graficzne czynią z naszej platformy łatwe i przyjemne w obsłudze narzędzie za pomocą którego możemy wizualizować dane na skalowalnych wykresach, podkładach mapowych czy grafikach i zdjęciach. Dzięki takim wizualizacjom błyskawicznie zorientujesz się gdzie szukać konkretnego urządzenia, z którego przyszedł alarm.

Możliwość korzystania z aplikacji Android przy używaniu monitoringu temperatury MonitorM2M pozwala na łatwe sprawdzenie pojawiających się alarmów bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz.

Widok Tablicy Synoptycznej pozwala nam na jednym ekranie przedstawić w skondensowanej formie nasze monitorowane obiekty, a gdy potrzebujemy zapoznać się ze szczegółami wystarczy tylko kliknąć w interesujące nas elementy, aby przenieść się o poziom niżej.

system-monitorowania
monitoring temperatury

Dzięki wykorzystaniu aplikacji do monitorowania temperatury monitorM2M, nie ma potrzeby spędzania dodatkowego czasu na przygotowanie specjalnych raportów na potrzeby audytów, a rejestr zdarzeń pozwoli nam na dokładne prześledzenie wszystkich sytuacji alarmowych.

Platforma monitorM2M to znacznie więcej niż tylko strona internetowa gdzie można obejrzeć zebrane z różnego rodzaju sensorów dane. W ramach platformy do monitorowania temperatury oferujemy również moduły magazynowe, dzięki którym możemy w łatwy sposób powiązać konkretne produkty z historią warunków ich przechowywania. Platforma współpracuje z następującymi technologiami identyfikacji produktów: kody kreskowe oraz QR, RFID, NFC.

 • prezentacja graficzna

  jednoczesna prezentacja graficzna aktualnej temperatury dla wielu urządzeń chłodniczych wraz z alarmowaniem  o przekroczeniach

 • szczegółowa prezentacja

  umożliwia szczegółową prezentację pomiaru temperatury lub wilgotności dla wybranego urządzenia wraz z wykresem zmian w zadanym okresie

 • rzeczywisty układ pomieszczeń

  pozwala zobrazować rzeczywisty układ pomieszczeń wraz z informacją o bieżącym stanie monitorowanych  urządzeń

 • monitorowanie stanów magazynowych

  możliwe jest  monitorowanie stanów magazynowych za pomocą  tagów RFiD, Barcode i QR-Code

 • obsługa magazynu z aplikacji

  umożliwia obsługę magazynu z aplikacji na stacji PC jak również za pomocą urządzeń przenośnych typu HandHeld, które mogą działać off-line

Powyżej opisaliśmy jedynie wybrane funkcjonalności platformy monitorM2M, jeżeli chcesz poznać szczegółowo wszystkie jej atuty skontaktuj się z nami, z przyjemnością przedstawimy nasz produkt.