O NAS

znaczek

Założyliśmy M2M Team w 2010r. Od samego początku działalności przyświeca nam jeden cel, którym jest ułatwianie pracy naszych Klientów.

Specjalizujemy się w projektach łączących ze sobą zagadnienia inżynierskie z autorskimi systemami IT oraz robotyką. Nasza wykwalifikowana kadra inżynierów podejmuje najbardziej wymagające wyzwania stawiane przez naszych Klientów, także w wymagającej branży medycznej.

W oparciu o nasze autorskie rozwiązanie wprowadziliśmy nowe standardy w zakresie bezprzewodowego monitorowania temperatur, wilgotności i ciśnienia, a także mapowania i walidacji różnego rodzaju urządzeń oraz pomieszczeń.

MISJA

znaczek
green-tech

Dostarczamy naszym klientom nową jakość rozwiązań poprzez połączenie najnowocześniejszych technologii z kreatywnością i zaangażowaniem zespołu.

BRANŻA

znaczek

Działamy na najdynamiczniej rozwijającym się obszarze rynku, tzw. Internetu Rzeczy (IoT – Internet of Things), na którym codziennie miliony maszyn chciałyby podzielić się swoimi informacjami. My wiemy jak z nimi rozmawiać i wiemy jak przetworzyć i udostępnić te dane tworząc realną wartość dla naszych Klientów.

misja firmy

PRACA. POSZUKUJEMY:

znaczek

Poszukujemy osób, dla których nowe technologie nie są obce. Zapraszamy do złożenia aplikacji na adres poczty: rekrutacja@m2mteam.pl – być może znajdziemy płaszczyznę, na której będzie możliwe rozpoczęcie współpracy.

REFERENCJE

znaczek