ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU

Nowoczesne firmy oczekują nowoczesnych rozwiązań.

M2M Team działa w obszarach najnowocześniejszych technologii wykorzystując w autorskich projektach najnowsze dostępne na świecie rozwiązania.

Indywidualne podejście do projektów

Poprzez indywidualne podejście do każdego projektu dostarczamy naszym klientom produkty i usługi dopasowane do ich potrzeb wykorzystując przy tym najnowsze rozwiązania techniczne.

Łącząc w sobie pasję do poznawania zagadnień związanych z inżynierią, automatyką przemysłową, oraz nowoczesnymi technologiami wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom z przekonaniem, iż prezentujemy usługi na najwyższym poziomie.

AUTOMATYZACJA MAGAZYNOWANIA

znaczek
automatyzacja podmiana

Inżynierowie z M2M Team stworzyli własną koncepcję automatycznych magazynów wysokiego składowania a następnie wdrożyli ją w życie u klientów w dziedzinie krwiodawstwa i_krwiolecznictwa. Automatyczne magazyny osocza są unikalnym na skalę światową rozwiązaniem, które zmieniło komfort pracy oraz wygenerowało znaczące oszczędności.

Automatyczne magazyny wysokiego składowania stosuje się tam, gdzie istotne jest efektywne wykorzystanie przestrzeni i przeprowadzanie operacji magazynowych z ograniczonym udziałem lub bez udziału człowieka.

Wdrożenie naszego innowacyjnego na skalę światową rozwiązania znacząco przyczyniło się do wzrostu efektywności i bezpieczeństwa pracy. Ilość operacji wzrosła z ok. 400 dziennie do ponad 2000.

Atutami tego rozwiązania są

Szybki dostęp do każdego produktu – poniżej 1 minuty

Dzięki automatycznym regałom zwiększona jest efektywność wykorzystania powierzchni magazynowej

Duża energooszczędność; zastosowanie innowacyjnych rozwiązań z chłodnictwa oraz izolacja i_małe straty ciepła podczas załadunku/rozładunku

Śledzenie warunków przechowywania konkretnego produktu

Łatwy transport pomiędzy działami – okna dostępowe na różnych kondygnacjach

Zintegrowanie z systemem monitorM2M

Histereza temperaturowa na 14 metrach wysokości wynosi zaledwie  3_ºC.

Efektywna organizacja wysyłek powoduje, że produkt nie jest narażony na zbyt długie przebywanie poza właściwymi temperaturami przechowywania

Pracę magazynu wspiera system zarządzania, który dokonuje precyzyjnej ewidencji produktów oraz eliminuje błędy w trakcie przygotowywania dostaw.

m2m

POMIARY I REJESTRACJA WARTOŚCI FIZYCZNYCH

znaczek

Rejestratory temperatury, wilgotności, rejestratory ciśnienia, natężenia oświetlenia lub innych wielkości fizycznych pełnią kluczową rolę w monitoringu procesów laboratoryjnych
i produkcyjnych. Wiarygodność i niezawodność tych systemów jest podstawą do długofalowej analizy jakości.

Oferujemy systemy przewodowe lub bezprzewodowe, pozwalające na szybką budowę zcentralizowanej sieci monitoringu. Oba systemy oferują brak konieczności fizycznego pobierania danych przez człowieka, podgląd wskazań wszystkich czujników jest możliwy w jednym miejscu. Zgłaszanie stanów alarmowych odbywa się wizualnie, akustycznie, poprzez
e-mail lub SMS.
Nasz system monitorM2M może rejestrować takie parametry jak temperatura, wilgotność, ciśnienie i inne, dowolne parametry rejestrowane czujnikami z wyjściem 0/4-20mA.

pomiary rejestracja
Top